הכל למשרד ולעסק -- מדפי סופר כללי
מדפ סופר מדפי סופר כללי עגלות וסלסלות
מדף משקל כבד סטנדים לפי דרישה
מדף משקל קל

מידוף לחנויות – עזר לקידום מכירות

כשאתם מתכננים את עיצוב הפנים של החנות שלכם, אתם צריכים כמובן לתת דגש על האופן בו יוצגו המוצרים שלכם לקהל הרחב, ולא משנה אם יש ברשותכם חנות מכולת, חנות צעצועים או בית קפה. זאת משום שהמטרה העיקרית שלכם היא לגרום לאנשים לקנות, כדי להרוויח יותר. לשם כך אתם צריכים לתכנן מידוף לחנויות, שיציג את כל המוצרים שלכם בצורה הטובה ביותר, שתגרום לאנשים להתעניין בהם ולרכוש יותר, גם אם מלכתחילה הם נכנסו לחנות כדי לקנות "רק דבר אחד". לפעמים נדמה לנו שלצורת הצגת המוצרים יש השפעה רק בחנויות המוכרות מתנות ושאר מוצרי פופ, אולם בפועל זה עובד גם בתחומים אחרים כגון בגדים, מוצרי מאפה ואפילו מוצרי מכולת.

ההשפעה של צורת הצגת המוצרים
כשאנשים נכנסין לחנות ורואים מולם על המדף מוצר שהם לא תכננו לקנות, אבל שמושך את עיניהם, יש סיכוי טוב שבסופו של דבר הם "יתפתו" וירכשו אותו. לכן, חשוב מאוד לרכוש מידוף לחנויות שיאפשר לכם להציג את המוצרים המובילים שברשותכם בצורה האופטימאלית.
אם, למשל, יש בבעלותכם חנות ספרים, רצוי מאוד שתרכשו מעמדי תצוגה ו/או מדפים שיעמדו בכניסה לחנות ועליהם יוצגו כל רבי המכר של התקופה האחרונה; אם יש בבעלותכם חנות צעצועים, מידוף לחנויות שיאפשר לכם להציג את הצעצועים ואת המשחקים הכי טרנדיים והכי מבוקשים של הזמן האחרון; אם אתם מנהלים בית קפה כדאי שתציגו מיני מאפים טריים בכניסה, כדי שהם יפתו את האנשים לקנות אותם ואם יש בבעלותכם סופר או מכולת, מידוף לחנויות שיאפשר לכם להציג את המסטיקים, הסוכריות ושאר פריטים לצד הקופה, משום שבדרך כלל בסוף הקנייה, כשאנשים מחכים בתור, יש להם נטייה להוסיף את המוצרים הללו לעגלת הקניות שלהם.

מידוף לחנויות – איכות היא מילת המפתח
כמו בתחומים רבים נוספים, גם כשמדובר ברכישת מדפים ומתקני תצוגה לחנות שלכם חשוב מאוד שתקפידו לרכוש מוצרים איכותיים על מנת שתוכלו ליהנות מהם לאורך זמן. הכל למשרד ולעסק מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות בתחום של מידוף לחנויות, כולל מדפי מתכת, מדפי עץ, כונניות, מזנונים ומתקני תצוגה נוספים. כל המוצרים שלנו מיוצרים מחומרי הגלם
חנות 049961535 פקס 049561893 ירכא 24967, ת"ד, 3059
all4office@gmail.com
202395